Verbatim wprowadza nową gamę kamer internetowych

Verbatim wprowadza nową gamę kamer internetowych

Warto przeczytać

Firma Verbatim wprowadziła na rynek trzy nowe kamery internetowe zaprojektowane z myślą o zapewnieniu wysokiej jakości, wiernemu oddaniu wrażeń wizualnych dla użytkowników biznesowych, domowych biur, streamerów, YouTuberów i vlogerów.

Nowe kamery internetowe to Verbatim AWC-01 Full HD 1080p Autofocus Webcam z mikrofonem, Verbatim AWC-02 Full HD 1080p Autofocus Webcam z mikrofonem i lampką oraz Verbatim AWC-03 Ultra HD 4K Autofocus Webcam z podwójnym mikrofonem.

Twarz użytkownika będzie wyraźna dzięki funkcji autofocus w , a automatyczny balans bieli zoptymalizuje wideo i zapewni dobrze naświetlone, żywe kolory, nawet przy słabym oświetleniu.  Wbudowany mikrofon kierunkowy, zintegrowany z kamerami AWC-01 i AWC-02, a AWC-03 posiada dwa mikrofony, które mogą zbierać dźwięki z odległości do czterech metrów, a z bliska nadal zapewniają czysty i wyraźny przekaz.

Kamery internetowe można zamontować na górze ekranu laptopa za pomocą zacisku, który ma antypoślizgową powierzchnię, aby utrzymać go stabilnie, niezależnie od tego, czy jest używany na laptopie czy na biurku.  Urządzenia można również używać w połączeniu ze statywem, aby uzyskać idealną pozycję i wysokość dla czatów wideo.  Kamery internetowe są dostarczane z osłonami obiektywu zapewniającymi prywatność, aby zapewnić spokój ducha i chronić obiektyw, gdy kamera nie jest używana.

Wszystkie kamery internetowe Verbatim obsługują szereg najpopularniejszych programów do wideokonferencji, w tym Zoom, Teams, OBS, Facebook, YouTube, Xbox one, XSplit, Skype, Twitch i Google Meet.  Proste i łatwe w użyciu, wystarczy podłączyć je do portu USB-A, ustawić i można przystąpić do pracy.

Więcej o dostępnych modelach:

Model AWC-01

Dzięki rozdzielczości Full HD 1080 p i 30 fps przy 2K Twoje wideo będzie wyraziste. Funkcja autofokus sprawi, że Twoja twarz pozostanie wyraźna w kamerze, a automatyczna funkcja balansu bielu dodaje do wideo dobrze wyeksponowane, żywe kolory, nawet przy przyciemnionym świetle. Dzięki polu widzenia 75° kamerka obejmuje głowę i ramiona oraz częściowo tło, umożliwiając rzucenie okiem na Twoje miejsce pracy.

Kamerka AWC-01 wyposażona jest we wbudowany wielokierunkowy mikrofon, który zapewnia jasny i wyraźny dźwięk, zarówno ten bliski, jak i z odległości do 4 metrów.
Kamerka internetowa wyposażona jest także w zdejmowalną osłonę obiektywu zapewniającą prywatność, dzięki czemu zachowasz spokój ducha i zapewnisz bezpieczeństwo obiektywowi, gdy nie będziesz z niej korzystać.

Kamerka AWC-01 wyposażona jest we wbudowany wielokierunkowy mikrofon, który zapewnia jasny i wyraźny dźwięk, zarówno ten bliski, jak i z odległości do 4 metrów.

Model AWC-02

Dzięki rozdzielczości Full HD 1080 p i 30 fps przy 2K Twoje wideo będzie wyraziste. Kamerką internetową można obracać w zakresie 360°, aby uzyskać najlepszą pozycję, a dzięki polu widzenia 72° obejmuje ona głowę i ramiona oraz częściowo tło, umożliwiając rzucenie okiem na Twoje miejsce pracy.

Lampka dotykowa pozwala wybrać jeden z 3 trybów oświetlenia – światła ciepłego, średniego lub zimnego (lub zupełnie je wyłącz), w zależności od preferencji. Zaprojektowana do streamingu. Oświetlenie można szybko i łatwo zmieniać poprzez przycisk na górze kamery. Autofokus sprawia, że Twoja twarz pozostaje wyraźna w kamerze, a automatyczna funkcja balansu bielu dodaje do obrazu dobrze wyeksponowane, żywe kolory.

Model AWC-03

Verbatim AWC-03 z podwójnym mikrofonem przeniesie Twoją kamerkę internetową w laptopie na nowy poziom. Zaprojektowana dla profesjonalistów do prowadzenia połączeń wideo, spotkań i streamingu. Jakość Ultra HD 4K zapewnia wyjątkową rozdzielczość, kolory i szczegóły. Znajdź idealny kąt dzięki możliwości obrotu kamerki o 360° i odchylenia jej w pionie o 120°. Dzięki kątowi widzenia 120° zyskujesz pełny szerokoekranowy widok, idealny do pokazania więcej niż jednej osoby lub nawet salki zarządu. Autofokus sprawia, że Twoja twarz pozostaje wyraźna w kamerze, a automatyczna funkcja balansu bielu dodaje do obrazu dobrze wyeksponowane, żywe kolory.

Sprawdź pełną ofertę na stronie Verbatim i wybierz najlepszy model dla siebie. 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments