siłownia

Siłownia Płoty

Zachodniopomorskie

Testosteron- definiuje męskość, odróżnia samców alfa z tych, jacy im się podporządkowują, daje nam pewności siebie i energii, poprawia libido. Każdy człowiek powinien walczyć o to, by poziom tegoż hormonu utrzymywać u siebie na szerokim stopniu. Niezależnie bowiem z dziwnej mody na zniewieściałych facetów przypominających dziewczynki, czy zapewnień, że przecież nie musimy już zabiegać o przetrwanie czy prześcigać się o samice kiedy swoi przodkowie- testosteron dobrze jest nam cholernie potrzebny. Szczególnie gdy uwzględnimy fakt, iż w latach 1940-1990 zaobserwowano spadek małej ilości plemników w nasieniu ludzi o ponad połowę!

Siłownia Trzcińsko-Zdrój

Prostą tego okolicznością jest zły testosteron, z zmianie przyczyn tegoż zjawiska naukowcy dopatrują się wielu. Jedni rzeką, iż to koniec wzrastającego odsetku gości z nadwagą (im moc tłuszczu, tym statystycznie niższy testosteron), inni wierzą, iż to przez estrogeny, których zapewniamy sobie z zewnątrz. Ja pogodzę się z tymi, którzy za głównego winowajcę mają… stres. Nic tak ponieważ nie zaburza naszej gospodarki hormonalnej, jak długie napięcie. Jeśli istniejesz na nie narażony- spokojnie. Tylko się nie stresuj. Da się spośród obecnym walczyć. Ten materiał podpowie Ci nie tylko, kiedy się wyluzować, tylko również gdy pozostałymi metodami zapewnić sobie większy poziom hormonu męskości.

somatodrol

Obniż kortyzol

To oczywiście ten niechciany hormon sprawia, że się stresujemy. Tworząc na złą metę- mobilizuje nas do działania, motywuje, dodaje siły. Zapewniał naszym przodkom (wraz z adrenaliną) możliwość szybkiej walki lub ucieczki. Niestety właśnie w znacznej w grupy przypadków martwimy się rzeczami, które nie są zagrożenia życia, więc mechanizm z zamierzchłych czasów bardziej przeszkadza, niż pomaga. Tym dużo że długotrwale podniesiony kortyzol powoduje stany zapalne (jakie to tak odpowiadają za nowotwory i choroby serca- dwie podstawowe przyczyny zgonów w regionach wysoko rozwiniętych), katabolizm (rozpad mięśni), przekładanie się tłuszczu, czy problemy ze snem, przemęczenie i drażliwość. A co najgorsze dla facetów- walczy z znajomym testosteronem. Dlatego powinieneś się imać wszelkich sposobów (no, może poza heroiną…), by się wyluzować. Medytacja to bezwzględny numer jeden na liście rozwiązań na stres. Już 15 minut dziennie po miesiącu da Ci zauważalnie spokojniejszy umysł i przyjemny sen. Po drugie- ćwiczenia rozciągające. Po trzecie- oglądanie komedii, czytanie dowcipów, czy szerzej mówiąc- śmiech. Kolejny punkt- samodzielnie wykonany masaż stóp czy łydek. No, chyba że jesteś kogoś, kto ten masaż będzie wymagać Ci działać 😉 Po piąte- związek z różnym człowiekiem. Uściski potężnie redukują stres. Jeszcze dużo działa pocałunek albo seks. Ponadto- słuchanie relaksującej muzyki, czytanie książek, autohipnoza, basen, taniec, zioła uspokajające takie jak melisa czy waleriana (nie, nie są właśnie dla starszych, znerwicowanych bab)… i również jedna, bardzo dobra informacja- przyjmij pozycję zwycięscy. Unieś ręce w górę w geście triumfu, rozszerz nogi. Stoisz, jakbyś coś wygrał, a mózg dostaje sygnał, iż istniejesz wierny siebie, więc zaczyna mieć więcej testosteronu i zmniejsza kortyzol. Jak widzisz- cwanych. Obniżenie poziomu stresu jest używanie istotne, dlatego zawsze przeznaczam nań właściwą uwagę. Pozwól je zbyt podstawę swojej piramidy samodoskonalenia.

Siłownia Trzcińsko-Zdrój

Konkuruj z nadmiarem estrogenów

Tak jak kobiety wytwarzają nieznaczne liczbie testosteronu, choć niektórzy myślą, iż traktują go właśnie samcy, tak i my wytwarzamy takie ilości estrogenu, choć kojarzony jest często z płcią piękną. I, co jasne, powinniśmy starać się o to, by nie zdominował naszego testosteronu. Najważniejszym elementem, który znacząco obniży Twój estrogen jest… spalenie tłuszczu. To zwłaszcza tkanka tłuszczowa produkuje estrogen, jaki z zmianie powoduje kładzenie się tłuszczu… i związek się zamyka. A następnie się dziwisz, że tyle pracodawców ma wysokie piersi i brzuchy, jakby stanowili w ciąży… Cóż, gdyby wiedzieli, jak ważne jest pytanie o politykę a jako szybko lenistwo obejmuje ich męskość, na pewno zabrali się za siebie. Polecam także przerzucić się na picie wody kranowej. Taż w butelkach zawiera pochodzące z plastiku ksenoestrogeny. Spożywaj i mniej nabiału (krowa to samica, więc naturalnie produkuje żeńskie hormony) i kilka piwa (chmiel co prawda ma roślinne odpowiedniki estrogenu, które w krótszym stopniu na nas oddziałują, ale wypicie nawet trzech piw to obecnie spora część tych złych związków)

Siłownia Trzcińsko-Zdrój

Wyśpij się

Testosteron wytwarzamy głównie nocą. Pewnie widzisz to wcześnie, interesując się z racja zwanym „masztem”. Aby organizm mógł zsyntezować jego właściwą ilość, celuj nie tyle w wydłużenie snu, ile w poprawę jego cesze. Ważna wtedy osiągnąć na mnóstwo rodzajów. Przede wszystkim- przewietrz pokój przed pójściem do łóżka. Badania wskazują, że najlepiej śpi nam się w nieco chłodnym pomieszczeniu. I właśnie w takim, gdzie jest mocno tlenu. Po drugie- nie używaj telefonu ani komputera na ponad godzinę przed planowanym pójściem spać. Ekrany urządzeń elektrycznych oszukują nasz umysł, gdyż sprawiają wrażenie, iż istnieje dzień, więc wytwarzamy mniej melatoniny (rozumianej jako hormon snu). I warto sprawdzić, bądź nie śpimy na targ miękkim łóżku, wyłączyć WiFi (nie zostało dokładnie potwierdzone, że zakłóca cykl snu, jednak warto dmuchać na zimowe), nie nasuwać się przed snem grami czy filmami natomiast nie spożywać posiłków na 3 godziny przed snem. Natomiast to mit, że przytyjesz, a jeżeli organizm skoncentruje się na trawieniu- jakość snu spadnie. I wreszcie- wspomagaj się suplementami, które pomagają zasypianie. Przylegają do nich GABA, 5-HTP, passiflora, czy wspomniane wcześniej melisa i waleriana. Stosuj jeden spośród nich przez dwa tygodnie, potem przez taki sam czas inny, i faktycznie w kółko, by organizm się nie przyzwyczaił. Zadbaj też o to, by być piękny poziom witaminy D (na czas jesienno-zimowy podaje się suplement), magnezu (bierz/spożywaj go wcześnie, bo wtedy dużo się wchłania), cynku i selenu. Natomiast jeśli to dla Ciebie wciąż zbyt kilka- możesz wypróbować DAA, Tribulus, Maca, albo ziele Damiana. Są badania, które prowadzą, iż nie wykazują szczególnie mocnego działania, ale są i takie, które próbują ich skuteczność. Moja marka istnieje taka, że każdy organizm jest niezrozumiały i warto przechodzić na sobie, jeżeli tak są to własne środki. To ponieważ nie tracisz nic, prócz kilkudziesięciu złotych. Skoro nie zadziała- trudno. Jeśli zadziała- skorzystasz.

Siłownia Trzcińsko-Zdrój

Nie przegrzewaj jajek

Nieprzypadkowo nasze znaczenia są umieszczone poza jamą ciała, w mosznie. Jest tam znacznie niższa temperatura, co zapewnia żywotność plemnikom. Wykazano, że przegrzewanie jajek bardzo sprzyja obniżeniu testosteronu i dokładnie pogarsza jakość nasienia. Jeżeli przechodzisz na saunę- nie czyń tegoż szczególnie niż dwa razy w tygodniu. Postaraj się także nie brać długich, gorących kąpieli. Nie łącz laptopa na kolanach, gdy pracujesz. Nie przechowuj obcisłych bokserek ani spodni. A najlepiej śpij nago. Twoje „wory” będą zadowolone.

Siłownia Trzcińsko-Zdrój

Bądź obowiązkowy

Mam na bada dwojaką aktywność: Fizyczną i fizyczną. Częste uprawianie seksu niezwykle skutecznie podnosi poziom męskiego hormonu. Co do masturbacji założenia są bardzo zróżnicowane- jedni trenerzy zakazują zawodnikom onanizacji przed ważnymi meczami, inni wręcz ją polecają. Cóż, tu też musisz odpowiedzieć się na siebie i przygotować eksperyment- sprawdź, jak straciła na Ciebie dwukrotne zwiększenie częstości samodzielnych wytrysków przez załóżmy, miesiąc. Jeśli poczujesz się lepiej, świadczyć toż będzie, że warto. Po drugie- zacznij dźwigać ciężary okołomaksymalne. Oczywiście, jeśli prędko nie istniał na siłowni dodatkowo nie znasz odpowiedniej techniki- nie mów się od razu na nie wiadomo jak szerokie sztangi. Wpierw poćwicz sam ruch, potem zacznij dźwigać. Badania wskazują, że często ćwiczenia dużych części mięśniowych, takich jak plecy czy nogi, dają duży wyrzut hormonów anabolicznych. Nie bądź dlatego na tyłku, bo zapuścisz korzenie. Działaj. I miej. Mam okazję, iż nie olejesz przekazanej w tym tekście umiejętności i zrobisz kroki, by bronić się lepszym facetem. Powodzenia!

Siłownia Trzcińsko-Zdrój

 

Zobacz również partner do seksu

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments