Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Warto przeczytać Wiadomości

Wszystko prezentuje na ostatnie, że 2019 rok będzie wysoce atrakcyjnym czasem na placu kryptowalut. W nowym etapie media obiegła informację o tym, że w następującym roku na placu pojawi się… Saletacoin, kryptowaluta wyemitowana przez byłego boksera.

Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Zainteresowanie celebrytów kryptowalutami nikogo obecnie nie dziwi. Po tym jako 2017 rok przyniósł niespodziewaną hossę na zbycie, kurs bitcoina poszybował wysoko w górę, i wiele projektów ICO okazało się strzałem w dziesiątkę, niejedna gwiazda dała się skusić na wejście w część.

ZACZNIJ INWESTOWAĆ
ZACZNIJ INWESTOWAĆ

Dotąd a raczej z trudem można szukać projektu, który zatrzymał się stuprocentowym sukcesem. Niektóre ujawniały się nawet zwyczajnymi oszustami.

Saleta nie pierwszym bokserem

Nasz rodzimy pięściarz nie jest podstawowym bokserem, który zainteresował się kryptowalutami. Jeszcze przed wielką hossą, sportowiec Floyd Mayweather postanowił wesprzeć emisję tokenów firmy Stox. com. Bokser nie ukrywał wówczas, że z projektem wiąże duże szanse na ważne zyski, o czym mówił nawet na naszym instagramie. Niestety dziś sportowiec woli raczej zapomnieć o tej inwestycji – aktualnie wartość tokenów oscyluje w skalach 20 centów, przy czym wyjściowa cena wynosiła 1, 86 USD. Inny projekt wsparty Mayweathera – Centra, pokazałeś się zbudowaną z premedytacją piramidą finansową.

Kryptowaluty przyciągają celebrytów

W sprawy nie brakuje również takich nazwisk jak Steven Seagal czy Paris Hilton, którzy zdecydowali się firmować projekty swoim nazwiskiem. Seagal niestety podzielił los Mayweather’ a. Trochę więcej szczęścia była Paris Hilton wspierająca ICO LydianCoin, gdzie sam cel był korzystny. Hilton straciła jednak wizerunkowo, gdy główny przedstawiciel projektu został posądzony o stosowanie przemocy domowej.

W Polsce rynek kryptowalut uznawany jest z dużą ostrożnością. W historie wsparcia konferencji DasCoin wyparli się Krzysztof Ibisz i Rafał Maserak, po tym jako KNF i UOKiK krytycznie oddały się o promowanych tam treściach. Trudno się dziwić, ponieważ wśród wielu wielkich projektów zdarzają się także, choćby wysoko wymienione, oszustwa. Ponadto żyjemy w końcu, jaki ze szczególnym dystansem dochodzi do nowoczesnych projektów.

Saleta widzi w perspektywa

Przemysław Saleta przemówił kilka dni temuż do bliskich fanów na facebooku hasłem „Future is Now!”.
W niewielkim poście zdradza plany wyemitowania swojej oficjalnej kryptowaluty Saletacoin. Jednocześnie uspokaja, że nie chodzi tutaj o żadne spekulacje, a na projekcie każdy będzie mógł skorzystać. [b]Premiera tokena ma nastąpić 24 stycznia 2019 roku na rozmów BTC Invest Camp w Bangkoku[/b]. Warto podkreślić, że sportowiec jest oczywistą oraz lubianą osobistością nie chociaż w świecie boksu. W przeciwieństwie do własnych celebrytów, Saleta raczej określa się zdrowym rozsądkiem a w historie nie wykazywał chęci do zabierania się z motyką na słońce.

Za celem są doświadczone osoby. Tomasz Rozmus – prezes giełdy TOKENEO płaci za wszystek proces emisji SaletaCoin natomiast jej późniejszej dystrybucji. [b]Szczepan Bentyn – znany youtuber i specjalista rynku kryptowalut będzie odpowiadał za doradztwo oraz wsparcie techniczne projektu[/b]. Token powstanie zresztą na kompletnie innej platformie dokonanej przez Bentyna – PERSONAL TOKENS. Sam kick – boxer interesuje się rynkiem kryptowalut od 2017 roku, jak to podjął opinię o wymiany z TOKENEO.

Po co emerytowanemu sportowcowi własna krytpowaluta?

Personalny token to już dość znane narzędzie marketingowe sportowców i celebrytów w zachodnim świecie. W Polsce trend jest doskonałą nowością, jednak należy się spodziewać, że po przetarciu szlaków przez Saletę, takich pomysłów pojawi się więcej. SaletaCoin będzie działała specjalnie do aktywizacji fanów sportowca, którzy za pośrednictwem tokena będą mogli m. in. nabyć inne usługi czy artykuły w formy gadżetów. Projekt jest i na końca propagowanie sportu wśród młodzieży, zaś w szczególności bosku.

Z niecierpliwością wyczekujemy premiery SaletaCoin i mamy kciuki za powodzenie pierwszego takiego planu w Polsce.

Źródło artykułu Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments