Łazienka w bieli. Nowoczesna sterylność

Promocje na OBI Sianów

Zachodniopomorskie

Biel to niepowtarzalny z częściej wybieranych kolorów do łazienek. Nie wolno się temu dziwić, przynosi on poczucie sterylności, tak przecież pożądanej w współczesnym znaczeniu. Na jego pomoc przemawia również uniwersalność – z możliwością przystosujemy do niego meble łazienkowe w każdym stylu.

Promocje na OBI Trzebiatów

A nie mniej atrakcyjną opcją jest montowanie bieli z różnymi kolorami, ponad tymiż o intensywnym nasyceniu.

obi sklep
obi sklep

Jeżeli postanowimy się na białe płytki możemy eksperymentować z kolorem dekorów. Doskonale sprawdzą się zarówno dobre lub miedziane, jak także owe w mocnych kolorach. Należy ale pamiętać, by wprowadzony kolor nie zaczął dominować, a dekory nie przytłoczyły całego pomieszczenia. Przy białej łazience możemy zdecydować się na liczne dodatki lub niebanalne meble łazienkowe, które dodatkowo ją ożywią.

Promocje na OBI Trzebiatów

Jednolity odcień, lecz różna faktura

Decydując się na biel powinien zwrócić opinię na ostatnie, aby wszystkie meble łazienkowe i narzędzia sanitarne stanowiły w tymże tymże odcieniu. Dzięki temu aranżacja łazienki będzie spójna. Jeśli jednak obawiamy się monotonii, szczególnie w sukcesu łazienek monochromatycznych, możemy wybrać płytki o innych fakturach. Ciekawą myślą i jednocześnie niezwykle modną są płytki z wzorami 3D. Na tle białego koloru wdzięcznie ukazuje się i naturalne drewno, które potrafimy wprowadzić za pomocą mebli łazienkowych z takimi momentami.

zobacz promocje kaufland 

Promocje na OBI Trzebiatów

Światło w łazience

Łazienki dane w bieli zawsze robią się nieco większe, niż w rzeczywistości. Dzieje się właśnie więc, że światło przedstawia się z jasnego koloru i znacznie rozświetla pomieszczenie. Jest zatem stała zaleta, zwłaszcza przy łazienkach bez okna lub niewielkich pomieszczeniach, gdzie meble łazienkowe mogą również zabierać przestrzeń. Wtedy pomocne wykaże się też duże lustro nad umywalką, które oprócz rozświetli przestrzeń.

Aranżacja łazienki w bieli

Biała łazienka pozwoli na ogromną pomysłowość w wyborze elementów wystroju. Wybierając meble łazienkowe dużo jest przejrzeć pełną gamę produktów widocznych na stronie producenta, np. firmy Stolkar. Fronty na szeroki połysk będą również odbijały światło, zawsze należy pamiętać, że za wiele bieli sprawi, że pomieszczenie odda się nienaturalnie sterylne. Urządzając pomieszczenie powinien pamiętać na racji to, że meble łazienkowe i akcesoria mają przede każdym ożywić pomieszczenie.

Źródło artykułu na Łazienka w bieli. Nowoczesna sterylność

Promocje na OBI Trzebiatów

0 0 votes
Daj ocenę