Potencjalna premiera playstation 5

Potencjalna premiera playstation 5

Polecne i promocje PS

Potencjalna premiera playstation 5 coraz bliżej deweloper zapowiedział datę premiery na 2020 rok. Wielkimi krokami zbliża się do nas premiera playstation 5, zapowiada się naprawdę wielka rewolucja w konsolach playstation. W tym artykule przedstawię wszystkie ważne informacje, które miłośnik konsoli do gier chciałby wiedzieć na zbliżającą się premierę nowego PS5.

Konsola Playstation 5 znajduje się w fazie projektowania a może nawet w fazie produkcji testowych produktów. Najważniejsze pytanie jakie chyba każdy z nas chciałby zadać to data premiery. Kiedy? Otóż PS5 ma być wydane już w 2020 roku. Konsola Playstation 5 ma mieć o wiele bardziej wydajniejszy procesor, oraz więcej pamięci.

Ma mieć także lepszą jakość, którą będziemy mogli odczuć podczas grania w najmniej wymagające gry. Oprócz zmiany w bebechach konsoli możemy spodziewać się też zmiany kontrolerów. Firma Sony zadba też o to, aby gry działające na starszych wersjach kultowych konsoli, w większości odbierały też na nowym PS5. I tu pada kolejne pytanie.

Czego tak naprawdę oczekujemy od Sony i ich premierowej konsoli? MOC tutaj playstaion 5 musi osiągnąć o wiele lepszą wydajność od swojego poprzednika pro. Dobrze by było, gdyby producenci gier zaprojeketowali swoje produkty, które od początku do końca zostały by stworzone dla playstation 5. Możliwe jest też to, że wraz z premierą nowego PS5 pojawią się też gogle PS VR. Ostatnie pytanie, które też was interesuje to jaka będzie cena za takie nowości ? Sony nie podał jeszcze przewidywanej ceny, ale nowe playstation ma być droższe od swojego poprzednika może o jakieś 50-100 dolarów . Pierwsza wersja playstation 4, która trafiła na rynek kosztowała ok.300 dolarów czyli jakieś 1500 zł. Założenia są takie, że w dniu premiery konsola ma kosztować 400 dolarów, przeliczając na złotówki jest to ok. 1800 zł. To dopiero spekulacje i przypuszczenia. Premiera dopiero za 2 lata więc jeszcze wszystko się może zmienić, ale na razie to powinno nam wystarczyć na jakiś czas.

Artykuł powstał dzięki portalowi warcraft

0 0 vote
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments