leasing bez bik

Leasing Skierniewice zadzwoń 887 332 665

Poradnik Klienta

Leasing to bardzo specyficzny sposób pozyskanie rzeczy, które są nam niezbędne. Zespala ze sobą dwie czynności: kredytu i wynajmu.
Przedmiot, który leasingujesz w trakcie umowy nie staje się twoją własnością, masz prawo korzystania z niego, tylko w umówionym okresie.

Leasing Uniejów

Najpopularniejszy leasing kojarzony jest z autami, chociaż wszelkie rzeczy, które są Ci przydatne w trakcie zarządzania firmą możesz mieć, za pomocą tej metody. Świeżo otwarte firmy starać się o leasing już w pierwszym dniu prowadzenia działalności. Wystarczy tylko udać się do firmy leasingowej, aby w biurze omówić warianty najbardziej dla Ciebie dogodne.

 

zloz wniosek

 

W prosty sposób możesz korzystać z pomocy doradców, z którymi łatwo skontaktujesz się przy pomocy wygodnego formularza, zamieszczonego w Internecie, infolinii czy sms. Oczywiście, możesz spotkać się bezpośrednio z agentem kredytowym pracującym w firmie leasingowej, które mają biura w całej Polsce.

 

W trakcie spotkania uzyskasz wszystkie informacje dotyczące potrzebnych dokumentów (a jest ich naprawdę niewiele) i zaproponuje najkorzystniejszy sposób załatwienia sprawy. Nieważne, z której z dostępnych form leasingu skorzystasz, Twoje podatki znacząco się zmniejszą. Wydatki które są ponoszone na leasingi, doliczamy do kosztów firmy i zmniejszamy o nie podatek dochodowy. Kontakt z agentem, który oceni sytuację majątkową i podatkową, prowadzonej działalności gospodarczej , zagwarantuje wybór najlepszych rozwiązań.

Kolejną zaletą leasingu jest fakt, że jest zdecydowanie prostszy do otrzymania niż kredyt bankowy. Wszystkie procedury są maksymalnie uproszczone . Dla tych, którzy prowadzą niewielkie działalności gospodarcze, szczególnie, na początkowym etapie, to ogromne ułatwienie. Najistotniejsze jest, że nie są wymagane kolejne formy poręczeń i gwarancji spłaty długu.

 

W tej formie, można kupić, nie tylko, zwykły samochód, ale sprzęt czy samochody dostawcze, a nawet maszyny budowlane czy sprzęt medyczny. Jeśli mamy do czynienia z autami,kolejną zaletą, jest to,, że to firma leasingowa jest zobowiązana do ich prawidłowego serwisowania i ubezpieczania. Działanie jest proste. Wybierasz odpowiedni model auta, ustalasz warunki finansowania, aplikujesz zdalnie lub ustalasz szczegóły z doradcą i
odbierasz samochód z salonu. Korzyści płynące z tych działań są bezcenne. Nie marnujesz czasu, bo nie musisz jechać do salonu i targować się o cenę. Masz też gwarancję, że uzyskujesz najniższą możliwą, której przy zakupie indywidualnym zapewne byś nie otrzymał. Dysponujesz autem z salonu, a pieniądze wydane na jego bieżące utrzymywanie, wydajesz tak samo, jakbyś opłacał kolejny abonament telefoniczny.

Ty tylko tankujesz, nad problemami z obsługą serwisową sprawuje pieczę firma leasingowa, która prowadzi bezgotówkowe rozliczenia z serwisem. Właściwie dobrane polisy zapewniają Ci dodatkowo, samochód zastępczy, w przypadku kolizji, czy zapewniają pokrycie straty wpłaconych rat, w przypadku kradzieży. Kolejny plus to brak konieczności wykupywania samochodu, który leasingujesz. Tak więc, sprzedaż samochodu i uzyskanie korzystnej ceny również nas nie obchodzą.

Jeśli, boisz się o to, czy w trakcie całej umowy uda Ci się utrzymać elastyczność finansów istnieją alternatywne rozwiązania. Nie musisz decydować się na samochód nowy. Nie każdy wie, że jest możliwe pozyskanie leasingu na samochód używany, a firmy takie, jak Leasing Uniejów oferują często pojazdy u zaprzyjaźnionych sprzedawców, czy na aukcjach internetowych. Możesz też być spokojny, jeśli podejmiesz decyzje o zakupie nowego samochodu.

 

W przypadku jakichkolwiek problemów z płynnością finansową, masz możliwości renegocjowania kredytu. Zawsze zostaną one dopasowane do indywidualnej sytuacji klienta. Nie każdemu jest wiadomo, że leasing mogą wziąć osoby nie prowadzące działalności. Każdy człowiek może wykorzystać leasing jako alternatywę dla kredytu.

Sam proces jest bardzo zbliżony, jak w sytuacji, gdy o leasing występuje firma. Podpisujemy umowę, w myśl której, leasingodawca nabywa samochód, którym jesteśmy zainteresowani, a my korzystamy z niego, opłacając terminowo raty. W zawartej umowie, określa się, że używamy samochodu, a możemy je wykupić, gdy umowa się skończy. Jasne jest, nikt nas nie zmusza odkupu auta.

Firma Leasing Uniejów wymaga od nas przedłożenia określonych zaświadczeń: dowodu osobistego, zaświadczenia o dochodach, wyciągu z konta.

Konieczne będzie też zawarcie umowy ubezpieczenia. W tym momencie, poza wygodą rozwiązania, ogromną zaletę stanowi fakt, że leasing nie wymaga informowania banków, nie zmniejsza więc naszej zdolności kredytowej. Może być to bardzo wysoka korzyśćjeśli chcemy wziąć w najbliższym czasie kredyt zabezpieczony hipoteką.

Leasing Uniejów

 

Zobacz również Leasing uproszczony

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments