kurier poczta

Kurier poczta Warszawa

Mazowieckie

Doświadczona firma kurierska – przesyłki łatwo i wygodnie. Od dziesięciu lat leczymy na rynku usług kurierskich, gwarantując swym klientom najwyższe standardy oraz bezpieczeństwo. Zaufało nam również 230 tys. klientów biznesowych oraz indywidualnych. Ofertę odpowiadamy na teraz do spraw, słuchając uważne Waszych opinii – tak wprowadziliśmy np. telefoniczne składanie zamówień. Chcemy, by wszystka wysłana paczka, każdy materiał i wszelka przesyłka gabarytowa docierały do klientowi przez zapór i zazwyczaj na etap. Zobacz, co możemy wykonać dla Ciebie!

Kurier poczta Łosice

W znanym serwisie możesz nadać polskie i zagraniczne przesyłki kurierskie innych modeli i gabarytów. Sprawisz zatem w postępowanie niski i szybki, a Twoja przesyłka dotrze bezpiecznie do końca. Obsługujemy sklepy internetowe, klientów indywidualnych, przesyłki z firmy do firmy, a także przeprowadzki także zagraniczne niestandardowe wysyłki kurierskie.

zamów kuriera

Kurier poczta Łosice

Kim jesteśmy?

Z lat już (tak z roku 2009) pośredniczymy w zamawianiu kuriera przez internet za pomocą strony KurierPaczka. pl. Ale istniejemy pięknem więcej niż tylko część internetowa. Mamy licencję transportową, uprawniającą do świadczenia usług doradztwa w transporcie drogowym. Istnieje to gwarancja bezpieczeństwa i wytrzymałości na środowisku serwisów internetowych, które takich praw nie posiadają. Z licencji wymagało sprostania stawianym wymaganiom i poświadcza umiejętność i zdolności z zakresu logistyki, które jest własny układ. Wiemy, jak zadbać o to, aby przesyłki swoich Użytkowników przychodziły do końcu w najoryginalniejszy sposób. Wiemy też, jak dać bezpieczeństwo paczek, listów i palet, a także poufność danych, jakie są niezbędne do zrealizowania nadania i złożenia paczki.

Kurier poczta Łosice

Jak wysyłamy paczki kurierskie

Przesyłki kurierskie przeznaczane na części KurierPaczka. pl są dostarczane przez prowadzące firmy kurierskie. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi, wiarygodnymi wykonawcami o dużej popularności, a polski serwis internetowy ułatwia klientom nadawanie przesyłek. Z nami nadasz paczki także zagraniczne przesyłki, które zapewni kurier UPS, GLS, DHL kurier InPost oraz GEIS. Oferujemy wygodne płatności oraz szereg usług dodatkowych. Najlepsze firmy kurierskie w rozmiaru ręki, bez wysiadania spośród domu i nadmiaru formalności.

Przesyłki kurierskie – różne style i gabaryty

Przesyłka kurierska toż nie tylko paczka, ale także list, materiały do podpisania i szybkiego odesłania do nadawcy, a także przesyłki nietypowe. Na PaczkaKurier. pl nadasz każdą przesyłkę, którą musisz wysłać, wybierając najlepszą dla siebie ofertę.

Kurier poczta Łosice

Szczegóły, takie jak wymiary przesyłek kurierskich, waga, wysyłka palet, dopuszczalne przedmioty, poznasz czytając nasz dział pomocy (FAQ) oraz przedstawiając się z cennikiem usług.

Korzyści dla Ciebie – dodatkowe reklamy na przesyłki kurierskie

Dla swoich Użytkowników mamy szereg udogodnień uczestniczących w przygotowaniu nadania. Ograniczamy do minimum niezbędne formalności, by przyspieszyć i usprawnić zamawianie kuriera przez internet i telefonicznie. Wszystek może sam wybrać opcje, jakie mu mówią, na części internetowej, i jeśli chcesz poprosić o pomoc pracownika lub szybko zamówić taką usługę jak wcześnie – możesz do nas zadzwonić, aby załatwić wszystko w mało chwili.
Oferujemy szybkie płatności, a ponadto specjalne propozycje dla instytucji i pozostałe promocje.

Z nami otrzymasz zwrot przyjęcia w procesu samego dnia! Większość firm kurierskich gwarantuje bardzo dłuższy godzina, my jednak rozumiemy, że płynność finansowa zależy od pewnych wpływów za sprzedawane towary. Dlatego i korzystający z serwisu PaczkaKurier mogą zyskać zwrot pobrania za swym pośrednictwem o znacznie szybciej, nim pozna on własną pełna drogę u kuriera.

Kurier poczta Łosice

Oferujemy także gwarancję dostarczenia przesyłki na etap. Skoro nie wywiążemy się spośród obecnego słowa, otrzymasz 150% zwrotu poniesionych kosztów. Szczegóły w przepisie.

Dlaczego warto wybrać PaczkaKurier. pl

Poznaj wszystkie korzyści wypływające z wyboru naszego serwisu:
Jesteśmy specjalnym pośrednikiem z licencją transportową.
Mamy ogromny wachlarz doświadczonych i zaufanych firm kurierskich, z jakimi współpracujemy. I właśnie ze doświadczonych i pewnych usług korzystamy, by podawać je bliskim mężczyznom!
Mamy poczucie, za którym stoi prawie ćwierć miliona klientów oraz ponad milion wysłanych przesyłek.
Obsługujemy przesyłki kurierskie polskie i zewnętrzne, różne gabaryty oraz typy, również inne przesyłki kurierskie, dostawy produktów i przeprowadzki.
Zapewniamy przyjemne i duże płatności oraz szybko zwrot pobrania.
Mamy uprawnienia i reklamy dla nadających przesyłki. Na części znajdziesz m. in. wyszukiwarkę kodów pocztowych.
Dla wygody Klientów uruchomiliśmy dodatkowo, oprócz emitowania przez internet, zamawianie kuriera przez telefon.
Wśród dodatkowych opcji mamy pewność zwrotu 150% kosztów, jeśli przesyłka nie zostanie wręczona na etap.
Zostaliśmy uhonorowani prestiżową nominacją do nagrody Ekomers (kategoria Operator logistyczny roku).
Wciąż wprowadzamy ulepszenia, aby dostosować się do spraw swoich Użytkowników.

Kurier poczta Łosice

 

Zobacz również kurier poczta

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments