Kurier FedEx Nowe Warpno tel. 730 608 208

Zachodniopomorskie

FedEx Corporation to jakaś z najszerszych a najlepiej rozpoznawalnych marek kurierskich na świecie. Istnieje więc jeden z kilkorgu globalnych operatorów spedycyjno-logistycznych pomagających w naszym świata. Za pośrednictwem FedEx nadamy paczkę aż do 220 krajów. Istnieje więc wspaniały wybór dla każdego, również dla pań, które powstały przed nadaniem przesyłki międzynarodowej, jak a Tych ,jakie szukają dobrych usług krajowych. Wrażenie robi oraz to, że FedEx ma swoją flotę powietrzną liczącą niemal 600 samolotów transportowych.

Kurier FedEx Chojna tel. 730 608 208

Jak wysłać paczkę Fedexem?

Expresowa wysyłka

Paczkę nadamy bezpośrednio z domu. Za pośrednictwem platformy operatora zamówimy kuriera, który otrzyma naszą przesyłkę w oznaczonym terminie, sam proces nadania jest niemal identycznie jak u operatorów wewnętrznych i bez wątpienia każdy sobie spośród nim zdoła. Musimy uzupełnić formularz o wszelkie informacje dotyczące dostawy oraz odbioru, wybrać pomoc oraz opłacić przesyłkę. Co dużo, na kartce FedEx znajdziemy prawdziwe kompendium zgody na materiał nadawania przesyłek, zasad bezpiecznego pakowania, wysyłki przedmiotów niestandardowych oraz śledzenia paczek.

Warto dodać jeszcze o tym, że FedEx możliwie jako sam na zbytu proponuje naszym partnerom biznesowym bezpłatne artykuły do pakowania przesyłek oraz opakowania.
Kurier FedEx Chojna tel. 730 608 208

Oferta usług, co wybrać?

Za pośrednictwem FedEx zamówimy kuriera i nadajemy wygodnie zarówno list, standardową paczkę, jak również europaletę. Standardowa przesyłka może oznaczać aż 70kg. Usługi firmy należy podzielić na lokalne oraz zewnętrzne.

Kurier FedEx Chojna tel. 730 608 208
Wśród krajowych znajdziemy:
FedEx Standard – doręczenia ekonomiczne, wysyłka paczek standardowych do 70kg z doręczeniem do trzech dni roboczych,
FedEx Next Day – doręczenia ekspresowe, wysyłka paczek standardowych do 35kg z podaniem o dokładnej godzinie na drugi dzień roboczy,
FedEx Direct2Retail – wysyłka paczek do 10kg, danie do wyznaczonego punktu odbioru (oferta dla kupujących biznesowych),
Wysyłka palet – wysyłka palet o wielkości do 800kg, danie na dowolny adres w Polsce
Międzynarodowe obejmują:
FedEx Europe First – usługa premium oferująca doręczenie kolejnego dnia rano między 9 a 10 rano w całych miastach w Europie,
FedEx International Priority – ekspresowa usługa doręczania materiałów i paczek w organizmie d2d (ang. door to door – od drzwi do drzwi),
FedEx International Economy – usługa w umiarkowanej cenie, oferująca dostarczenie przesyłki w ciągu 2-5 dni roboczych,
FedEx International First – przesyłki standardowe do USA, Kanady i Ameryki Łacińskiej, dostarczenie do 2 dni roboczych,
FedEx International Priority – przesyłki znane na pełen świat z pewnością dostarczenia do 2 dni roboczych,
FedEx International Economy – przesyłki dobre na pełen świat, dostarczenie do 4 dni.
Usługi dodatkowe

Kurier FedEx Chojna tel. 730 608 208

Jak większość firm kurierskich, FedEx i oferuje szerokie usługi dodatkowe. Uwagę zwraca oryginalna i raczej duża oferta usług dodatkowych dotycząca obsługi przesyłek ciężkich (palet). Znajdziemy pośród nich zdolność zwrotu ofert dla kupujących biznesowych przy sprzedaży na standaryzowanych paletach EURO, rozpaletowanie – lub usługę liczącą na rozładunku palety poprzez wniesienie jej pojedynczych momentów we wskazane przez użytkownika miejsce. Przydatną propozycją istnieje dodatkowo odbiór przesyłek paletowych z załadunkiem samochodem dostawczym wyposażonym w windę hydrauliczną z budynku przez zamówionego kuriera (nie potrzebujemy rampy załadunkowej ani wózka paletowego, możemy również wyładować paletę w sumy).

FedEx proponuje i naszym klientom wybór alternatywnego terminu doręczenia. Jeśli wskażemy dokładne, godzinne okienko, w okresie którego przesyłka jest żyć dostarczona, to nasza paczka będzie ścigana przez człowieka, który dopilnuje wskazanego terminu. Dla każdych przesyłek standardowych możemy także wykupić opcję doręczenia późnym wieczorem albo w sobotę.

Kurier FedEx Chojna tel. 730 608 208

Jak śledzić przesyłkę?

Aby znaleźć naszą paczkę, wystarczy dać w polskim systemie jej 12-cyfrowy numer. Gdyby jesteśmy klientem biznesowym, prowadzimy biznes internetowy, czy z jednych powodów po prostu wysyłamy dużo paczek – pomocny okaże się manager paczek FedEx Tracking. Daje on na osiągnięcie konkretnych danych i śledzenie wszystkich przesyłek jednocześnie. O losach każdej paczki nadanej za pośrednictwem tego kuriera dowiemy się też z notyfikacji mailowych wysyłanych przez firmę.

Kurier FedEx Chojna tel. 730 608 208

zobacz również Jak wysłać paczkę kurierem Fedex?

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments