Kredyt w systemie argentyńskim

Kredyt w systemie argentyńskim

Warto przeczytać

Szczególnym rodzajem kredytu obecny od jakiegoś czasu na polskim rynku jest tzw. kredyt w systemie argentyńskim. Jest on dość ryzykowny, gdyż posiada wysokie oprocentowanie.

Kredyt w systemie argentyńskim

Dodatkowym minusem jest fakt, że gotówkę otrzymuje się raz na miesiąc, natomiast spłata rat odbywa się co tydzień – pracownik firmy przyznającej kredyt przyjeżdża do domu dłużnika po odbiór raty. Kredytu takiego nie udzielają banki, tylko specjalne firmy, oferujące szybkie pożyczki dla każdego, także dla osób bez zdolności kredytowej.

Dlatego mimo raczej niekorzystnych warunków, duża liczba osób decyduje się za zaciągnięcie takiego kredytu, gdy nie ma innego wyjścia, bo kredytu nie chce udzielić tradycyjny bank. Na korzyść tych kredytów przemawia też fakt, że pieniądze otrzymuje się bardzo szybko, najczęściej wystarczy telefon i w ciągu 24 godzin ma się gotówkę przywiezioną do domu.

Do zaciągnięcia takiego kredyty nie potrzeba zaświadczenia o zarobkach, gdyż jest przyznawany w niewielkich kwotach. Najczęściej wahają się one w granicach od 500 zł do 7 000 zł.

Jest to dobre rozwiązanie dla osób, które szybko potrzebują gotówki, ale także dla firm, które na tych kredytach dobrze zarabiają.

Artykuł powstał dzięki portalowi Pożyczki darmowe

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments