PlayStation VR - dlaczego warto?

PlayStation VR – dlaczego warto?

Rzeczywistość wirtualna (ang. Virtual Reality) coraz mocniej pojawia się w naszym życiu. Dowodem kolejne znane urządzenia, które korzystają z dobrodziejstw tej technologii. Na uwagę szczególnie zasługuje PlayStation, czyli najpopularniejsza konsola na świecie, jaka teraz jest dostępna z goglami VR, przenoszącymi nas w niezwykły świat. Ale czy na pewno? Czy warto się tym zainteresować? O jakich […]

Continue Reading
Potencjalna premiera playstation 5

Potencjalna premiera playstation 5

Potencjalna premiera playstation 5 coraz bliżej deweloper zapowiedział datę premiery na 2020 rok. Wielkimi krokami zbliża się do nas premiera playstation 5, zapowiada się naprawdę wielka rewolucja w konsolach playstation. W tym artykule przedstawię wszystkie ważne informacje, które miłośnik konsoli do gier chciałby wiedzieć na zbliżającą się premierę nowego PS5.

Continue Reading
6 pułapek telekonferencji firmowych i jak ich uniknąć

6 pułapek telekonferencji firmowych i jak ich uniknąć

W świecie współczesnego biznesu trudno obyć się bez telekonferencji, czy to w formie codziennych spotkań, czy sporadycznych rozmów. Oszczędzają czas, pozwalają na komunikowanie się z dużych odległości, ułatwiają spotkania bez konieczności planowania z wyprzedzeniem, a nowe technologie umożliwiają korzystanie z opcji telekonferencji także na urządzeniach mobilnych. To korzyści, do których nie trzeba nikogo przekonywać.

Continue Reading
Po co nam odwodnienie dróg?

Po co nam odwodnienie dróg?

Odwadnianie dróg to nic innego jak odprowadzanie wody z nawierzchni jezdni. Wody, która pojawia się przede wszystkim w wyniku opadów atmosferycznych. W jaki sposób działa odwodnienie dróg i czy jest nam naprawdę potrzebne? Czy naprawdę, gdyby nie ono, to czekałoby nas poruszanie się po drogach łódkami zamiast samochodami, czy autobusami? Sprawdźmy!

Continue Reading
Wyobcowany nastolatek – poza czy problem?

Wyobcowany nastolatek – poza czy problem?

Domeną wieku nastoletniego bywa bunt wobec rodziców i szkoły, izolowanie się od otoczenia oraz demonstracja swojej inności. Zazwyczaj widać, że nasze nastoletnie dziecko przybiera jakąś pozę, by zamanifestować swoją odrębność i samodzielność. Czasem jednak izolowanie się od rodziny i społeczeństwa wykracza poza zwyczajowy bunt i staje się problemem.

Continue Reading
Zadbaj o swoje zdrowie z cholesterolem OFF,

Zadbaj o swoje zdrowie z cholesterolem OFF

Zadbaj o swoje zdrowie z cholesterolem OFF, pozbądź się złego cholesterolu i ciesz się świetnym samopoczuciem. Źródłem cholesterolu jest pokarm który spożywamy w ciągu dnia, cholesterol powstaje w wątrobie. Istnieją dwie frakcje cholesterolu w organizmie HDL oraz LDL. Zbyt wysoki cholesterol jest przyczyną problemów z zdrowiem.

Continue Reading
Darmowa strzelanka S.K.I.L.L Special Force 2

Darmowa strzelanka S.K.I.L.L Special Force 2

Darmowa strzelanka S.K.I.L.L Special Force 2 – to gra o wyjątkowych efektach wizualnych i ciekawie rozbudowanej fabule. S.K.I.L.L Special Force 2 to wyjątkowa strzelanka w całości oparta na rozgrywkach PvP. Stajesz się członkiem elitarnego zespołu antyterrorystycznego i bierzesz udział w niebezpiecznych misjach.

Continue Reading
Uwielbiasz gry komputerowe?

Uwielbiasz gry komputerowe?

Uwielbiasz gry komputerowe? Jeśli tak, to może właśnie nadszedł czas, abyś poznał ich historie i zobaczył, jak ona potrafi być zarazem fascynująca i inspirująca. Gry video, gry na konsole i różne inne gry, to właśnie coś, co zapewnia wielu ludziom w dzisiejszych czasach rozrywkę. Nic jednak takiego by nie było, gdyby nie kilku zapaleńców, którzy […]

Continue Reading