4 kultowe modele motocykli Honda

4 kultowe modele motocykli Honda

Kiedy w 1949 roku w fabryce Honda Motor Co Ltd. w Japonii powstał pierwszy motocykl – model Dream D o pojemności 98 cm3, nikt nie spodziewał się, jak wielką karierę marka ta zrobi na szeroko rozumianym rynku motoryzacyjnym. Dziś nie jeden motocykl Honda jest uznawany za kultowy. Przedstawiamy cztery modele, które w swojej klasie są […]

Continue Reading
Blacha trapezowa czy blachodachówka? Która blacha na dach?

Blacha trapezowa czy blachodachówka? Która blacha na dach?

Zastanawiając się, jakie pokrycie dachowe będzie najlepsze, wielu ludzi bierze pod uwagę dwie opcje – blacha trapezowa czy blachodachówka? Które z tych rozwiązań będzie lepsze i które sprawdzi się na dachu? Czym właściwie różnią się te materiały i na jakich dachach je montować? Poniżej postaramy się udzielić odpowiedzi na wszystkie te pytania.

Continue Reading
PlayStation VR - dlaczego warto?

PlayStation VR – dlaczego warto?

Rzeczywistość wirtualna (ang. Virtual Reality) coraz mocniej pojawia się w naszym życiu. Dowodem kolejne znane urządzenia, które korzystają z dobrodziejstw tej technologii. Na uwagę szczególnie zasługuje PlayStation, czyli najpopularniejsza konsola na świecie, jaka teraz jest dostępna z goglami VR, przenoszącymi nas w niezwykły świat. Ale czy na pewno? Czy warto się tym zainteresować? O jakich […]

Continue Reading
Na co zwrócić uwagę, wybierając projektor?

Na co zwrócić uwagę, wybierając projektor?

Projektory multimedialne kojarzą się przede wszystkim z kinowymi seansami czy salami wykładowymi, gdzie przedstawiane za ich pomocą materiały urozmaicają prezentowane treści. Coraz częściej tego typu sprzęt znajdziemy także w prywatnych domowych wnętrzach, gdzie zapewnia świetne warunki do oglądania ulubionych filmów. Jak wybrać taki projektor?

Continue Reading
Potencjalna premiera playstation 5

Potencjalna premiera playstation 5

Potencjalna premiera playstation 5 coraz bliżej deweloper zapowiedział datę premiery na 2020 rok. Wielkimi krokami zbliża się do nas premiera playstation 5, zapowiada się naprawdę wielka rewolucja w konsolach playstation. W tym artykule przedstawię wszystkie ważne informacje, które miłośnik konsoli do gier chciałby wiedzieć na zbliżającą się premierę nowego PS5.

Continue Reading
Sygnowanie gry nazwiskiem Toma Clancy'ego

Sygnowanie gry nazwiskiem Toma Clancy’ego zobowiązuje.

Sygnowanie gry nazwiskiem Toma Clancy’ego zobowiązuje. I nie jest inaczej w The Division . Celowo rozpuszczona, zmodyfikowana genetycznie choroba zostaje rozpuszczona na Manhattanie, który zostaje odcięty. Agenci tajnej dywizji zostają wysłani do akcji, aby przywrócić porządek i znaleźć winnych. Czy dołączysz do nich?

Continue Reading