Na co zwrócić uwagę, wybierając projektor?

Na co zwrócić uwagę, wybierając projektor?

Projektory multimedialne kojarzą się przede wszystkim z kinowymi seansami czy salami wykładowymi, gdzie przedstawiane za ich pomocą materiały urozmaicają prezentowane treści. Coraz częściej tego typu sprzęt znajdziemy także w prywatnych domowych wnętrzach, gdzie zapewnia świetne warunki do oglądania ulubionych filmów. Jak wybrać taki projektor?

Continue Reading
Potencjalna premiera playstation 5

Potencjalna premiera playstation 5

Potencjalna premiera playstation 5 coraz bliżej deweloper zapowiedział datę premiery na 2020 rok. Wielkimi krokami zbliża się do nas premiera playstation 5, zapowiada się naprawdę wielka rewolucja w konsolach playstation. W tym artykule przedstawię wszystkie ważne informacje, które miłośnik konsoli do gier chciałby wiedzieć na zbliżającą się premierę nowego PS5.

Continue Reading
Sygnowanie gry nazwiskiem Toma Clancy'ego

Sygnowanie gry nazwiskiem Toma Clancy’ego zobowiązuje.

Sygnowanie gry nazwiskiem Toma Clancy’ego zobowiązuje. I nie jest inaczej w The Division . Celowo rozpuszczona, zmodyfikowana genetycznie choroba zostaje rozpuszczona na Manhattanie, który zostaje odcięty. Agenci tajnej dywizji zostają wysłani do akcji, aby przywrócić porządek i znaleźć winnych. Czy dołączysz do nich?

Continue Reading