Przeglad nadchodzacych premier Q4 2020 - GAMIVO

Przeglad nadchodzacych premier Q4 2020 – GAMIVO

Rynek gier video został co prawda mocno przytłumiony przez pandemię COVID-19 oraz związane z nią trudności. Już teraz wiemy o opóźnionych premierach tak oczekiwanych tytułów, jak chociażby Elden Ring lub Cyberpunk 2077. Jednak pomimo tego jesień w branży gaminowej zapowiada się naprawdę fascynująco. Poniżej przedstawiamy cztery premiery, których obok których żaden gracz nie przejdzie obojętnie.

Continue Reading
Uwielbiasz gry komputerowe?

Uwielbiasz gry komputerowe?

Uwielbiasz gry komputerowe? Jeśli tak, to może właśnie nadszedł czas, abyś poznał ich historie i zobaczył, jak ona potrafi być zarazem fascynująca i inspirująca. Gry video, gry na konsole i różne inne gry, to właśnie coś, co zapewnia wielu ludziom w dzisiejszych czasach rozrywkę. Nic jednak takiego by nie było, gdyby nie kilku zapaleńców, którzy […]

Continue Reading

Początkujący przedsiębiorca może rozliczać się w formie ryczałtu

Osoby, zakładające działalność gospodarczą, stoją przed wyborem formy opodatkowania. Dla wielu z nich wybór jest trudny, nierzadko więc korzystają z usług doradczych. Ryczałt jest uproszczoną formą rozliczania podatku i na tę formę rozliczania decyduje się wielu przedsiębiorców.

Continue Reading