Grzejniki chromowane łazienkowe - wybierz model dopasowany do Twojego wnętrza!

Grzejniki chromowane łazienkowe – wybierz model dopasowany do Twojego wnętrza!

Warto przeczytać

Grzejniki chromowane to trend, który na dobre podbił nasze serca. Nic w tym jednak dziwnego. Chromowana powłoka jest naprawdę elegancka i dopasowuje się do nowoczesnych łazienek.

Grzejniki chromowane to trend, który na dobre podbił nasze serca. Nic w tym jednak dziwnego. Chromowana powłoka jest naprawdę elegancka i dopasowuje się do nowoczesnych łazienek. Śmiało możemy przyznać, że stanowi ona pewnego rodzaju biżuterię dla wnętrza łazienki. Jest to błyszczący dodatek stanowiący urozmaicenie prostych pomieszczeń, a także uzupełnienie tych ozdobnych. Nadaje on trójwymiarowości oraz klasy we wnętrzu. Łazienkowe chromowane grzejniki doskonale współgrają z armaturą łazienkową o tym samym wykończeniu, a dzięki zróżnicowanym kształtom profili, każdy z nas może dopasować formę grzejnika do designu wybranej armatury. 

Grzejnik chromowany dekoracyjny do łazienki – model odpowiadający Twoim potrzebom!

Wybierając grzejnik chromowany dekoracyjny powiadający naszym potrzebom, pierwszym determinantem, jaki musimy wziąć pod uwagę będzie jego kształt. Zachowanie spójności kształtów jest bowiem bardzo ważnym elementem każdego pomieszczenia, nie tylko łazienki. Co to oznacza w praktyce? Jeżeli w naszej łazience króluje armatura o kubistycznych kształtach, najlepiej dobrać do niej grzejniki o profilach kwadratowych. Analogicznie, jeżeli nasza armatura cechuje się obłą formą, doskonale sprawdzą się tu grzejniki o okrągłych profilach. 

Drugi niezwykle ważny element to moc cieplna grzejnika. Pomimo tego, że grzejniki chromowane łazienkowe spełniają funkcję estetyczną, muszą być również odpowiednim źródłem ciepła. Wybierając grzejnik chromowany Imers dostoswany do naszych potrzeb, należy pamiętać, że moc grzewcza elementów chromowanych jest nieco niższa w porównaniu do mocy grzewczej grzejników lakierowanych. Kupując tego typu produkt, należy zwrócić zatem uwagę na modele o nieco większym rozmiarze. W dużym uproszczeniu przyjmuje się, że w dobrze docieplonych budynkach moc cieplna grzejnika nie powinna być mniejsza niż 100 W na m2 pomieszczenia.

Grzejniki łazienkowe chromowane – estetyka i dekoracja

Trzecie kryterium wyboru odpowiedniego grzejnika to walory estetyczneGrzejniki chromowane do łazienki muszą stanowić najwyższą jakość wykończenia. Jeden mankament może bowiem zepsuć cały efekt. Nieestetyczna głowica czy za duży zawór i wszystko traci swój urok.

Współcześnie produkowane grzejniki chromowane do łazienki do szeroki wybór kolorów oraz kształtów. Możemy wybierać spośród różnych długości i szerokości, przekrojów profili grzewczych czy rurek. Na rynku poza kwadratowymi oraz obłymi kształtami, znajdziemy także grzejniki listwowe z płaskimi profilami. Forma grzejnika oraz jego kształt i kolor to jeden z głównych elementów tworzących ostateczny charakter łazienki.

Wystrój łazienki z grzejnikiem chromowanym

Chromowane grzejniki łazienkowe to doskonały wybór do każdej nieco bardziej nowoczesnej łazienki. Produkty doskonale dopasują się do stylu minimalistycznego, retro czy industrialnego. Nie brakuje tu także wariantów dedykowanych do wnętrz eleganckich czy glamour. Grzejniki chromowane dostępne są w wielu ciekawych kolorach i kształtach. W zależności od tego, w jakiej tonacji kolorystycznej utrzymana jest nasza łazienka, możemy wybierać spośród klasycznego srebra, złota, a nawet czerni. 

Wnętrza minimalistyczne, w których dominują szarości i biele to doskonałe miejsce na umieszczenie grzejnika w kolorze czarnym. Tego typu rozwiązanie nada całości zdecydowanego kontrastu oraz podbije nowoczesny charakter pomieszczenia. Błyszczące grzejniki to z kolei odpowiedź na bogato zdobione wnętrza glamour. W takim miejscu bez wątpienia sprawdzą się łazienkowe grzejniki chromowane, których lustrzana powierzchnia efektownie odbija światło. Złote oraz miedziane warianty sprawdzą się doskonale w nieco ciemniejszych pomieszczeniach. Świetnie wkomponują się w czarne, granatowe lub bordowe płytki oraz do wnętrz, w których królują motywy naturalne – kamień czy drewno.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments