czerwony punkt

‌Czerwony punkt Człopa cały film gdzie kupić

Zachodniopomorskie

Film miał premierę światową 15 lutego 2017 roku. Za reżyserię odpowiadał Patryk Vega we harmonii z platformą ShowMax, która trafiając na określony rynek realizuje projekty z rodzimymi twórcami. W ostatnim faktu podpisała traktat z Patrykiem Vegą.

‌Czerwony punkt Mieszkowice cały film gdzie kupić

Za scenariusz do obrazu był poważny Szymon Demirkol wraz z Jackiem Wójcikiem i Patrykiem Vegą. W głównej roli został obsadzony Ewan McGregor, który zaszedłem w takich światowych produkcjach, osiągających efekty jak Helikopter w ogniu, Anioły i Demony, Gwiezdne wojny: Część III – Zemsta Sithów czy Gwiezdne wojny: Część II – Atak klonów. W filmie Vegi wciela się w biznesmena Browna, który przypadkiem jest uwikłany w sztukę.

klik i ogladaj film

Jak twierdzi opis filmu zamknięty w serwisie ShowMax: „Najpierw było nudno. A niedługo… potem skończyło się paskudnie. Ewan McGregor, doprowadzony do ścian, doświadczył jak uciążliwą że żyć nuda. Tego co zrobił, nie próbuj budować w zakładzie”.

Fabuła krótkiego, kilkuminutowego filmu umieszcza się na opowiedzeniu historii biznesmena pana Browna (Ewan McGregor), który przyleciał do Nasz na spotkanie biznesowe w Warszawie. Podczas spotkania otrzymuje od asystentki Górzyńskiego torbę z upominkami, w jakiej wybiera się laserowy wskaźnik. Znudzony biznesmen, idąc do okna, podejmuje się wskaźnikiem laserowym, kierując wiązkę lasera w postać placu Warszawy pod Pałacem Prezydenckim, pokazując nim na pracowników. Pech chciał, że teraz w niniejszym okresie na rynek podjeżdża kolumna rządowa. Wychodzi z niej polityk i prawie natychmiast pada strzał, wycelowany w sam środek czaszki polityka. Biznesmen od razu jest uznany za snajpera a za sprawcę zamordowania zagranicznego dyplomaty. Ochroniarze ruszają w pościg za nim.

‌Czerwony punkt Mieszkowice cały film gdzie kupić

‌Czerwony punkt posiada trochę treści i odrobinę humoru, ładne zdjęcia warszawskiego centrum, dobry montaż. Patryk Vega zaprosił do startu w obecnym programie aktorów, z jakimi współpracował podczas kręcenia innych swoich filmów, ponieważ w współczesnej sztuk oraz zobaczymy Andrzeja Grabowskiego, Olgę Bołądź, Janusza Chabiora, Piotra Stramowskiego czy Tomasza Oświecińskiego.

Ewan McGregor jest jedynym i nadzwyczajnym aktorem, jaki tworzy naszym koncie stanowi znacznie wiele osób, które odniosły pełny sukces. W ostatnim 10-minutowym filmie Patryka Vegi ważna byłoby się spodziewać, że jeszcze odniesie sukces. Jednak Ewan McGregor nie miał nadziei na zaprezentowanie swojego wachlarzu umiejętności aktorskich ze powodu na długość filmu. Jego działalność na ekranie zmniejszyła się do tego, iż w trakcie tej sztuk McGregor wygłosił że z cztery dania i odbył parę scen biegania po schodach.

‌Czerwony punkt Mieszkowice cały film gdzie kupić

Główną bolączką Czerwonego czynnika stanowi jego długość. Niespełna 10 minut to zbyt kilka, by poprowadzić ciekawą intrygę, ale produkcja musiała uwinąć się w jeden, dwa dni zdjęciowe, ponieważ tyle miał napisane w kontrakcie Ewan McGregor. To wymusiło pewną normę i że za tym istnieje za lekka i banalna historia. Po seansie pozostaje ogromny niedosyt i siła obejrzenia czegoś więcej. Tak naprawdę dobre, co jest widzowi w pamięci po obejrzeniu Czerwonego punktu, to zabawny dialog Chabiora z Oświecińskim i fakt, że aktor grający Obi-Wana zagrał w polskiej produkcji.

Ciekawostką stanowi toż, iż na systemie „Czerwonego punktu” trafiło do wypadku. 21 grudnia na lotnisku na Bemowie, podczas filmowania sceny ze śmigłowcem, został postrzelony operator. Karabin stosowany przez emerytowanego żołnierza powinien stanowić nabity specjalnie przygotowaną metalową kulą, jednak snajper użył ostrej amunicji. Pocisk trafił w przeciwną kość udową operatora (Petro Aleksowski), rozrywając ją. Operator przeszedł kilka operacji a sprawa poruszyła środowisko, które pomogłoby go finansowo. Zdarzenie zbadała warszawska prokuratura, żeby sprawdzić czyli nie doszło na programie do wad i zaniedbania.

‌Czerwony punkt Mieszkowice cały film gdzie kupić

Gdyby będziemy traktowali okazję toż warto przejrzeć ten krótkometrażowy filmik, choćby dla zobaczenia odtwórcy istotnej roli, Ewana McGregora. Patryk Vega pomimo obejmującego go czasu, trzyma widza w szansy, wpływając go do dziwienia się, co będzie znacznie i oglądając prace z zapartym tchem.

‌Czerwony punkt Mieszkowice cały film gdzie kupić.

Źródło artykułu Czerwony punkt

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments