http://www.konsolki.pl

Do zapłaty: 0zł

Newsletter ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA, BY NIE OMINĘŁA CIĘ ŻADNA PROMOCJA
Facebook Konsolki.pl POLUB NAS :)
FIST OF THE NORTH STAR : KEN'S RAGE 2 / X360 / UŻYWANA: Xbox 360
Okładka: FIST OF THE NORTH STAR : KEN'S RAGE 2 / X360 / UŻYWANA
Producent
Koei
Wydawca
Tecmo Koei
Kategoria
TPP, AKCJA, SLASHER
Wersja Językowa
Angielska
Stan
Używana
Dostępna
Tak
Cena
49.00 45.00
Wysyłka w
24h
Fist of the North Star: Ken's Rage 2 jest szybką i brutalną grą akcji z widokiem z trzeciej osoby.
Jej producentem jest japońska firma Tecmo Koei. Tytuł w całości oparto na komiksowej serii Fist of the North Star, publikowanej w latach 80. Przez ostatnie trzy dekady zdobyła ona rzeszę fanów i doczekała się adaptacji w postaci animowanych seriali telewizyjnych, książek, gier wideo, a także amerykańskiego filmu pełnometrażowego, który trafił na ekrany w 1995 roku.

Fabuła w Ken's Rage 2 kontynuuje wątki rozpoczęte w pierwszej części, wprowadzając równocześnie nowe postacie oraz historię opartą na kolejnych rozdziałach mangi. Ponownie przyjdzie nam wcielić się w Kenshiro, mistrza sztuk walki Hokuto Shinken, przemierzającego postapokaliptyczne pustkowia, inspirowane filmem Mad Max. Ziemia została spustoszona przez wojnę nuklearną, a ci którzy przeżyli toczą ze sobą brutalną i bezkompromisową walkę o zasoby i władzę. Jedną ze stron tego konfliktu jest również główny bohater.

Produkcja korzysta z modelu rozgrywki kojarzonego z serii Dynasty Warriors, stworzonej przez studio Koei. W czasie zabawy bierzemy udział w niekończących się potyczkach z falami dziesiątek przeciwników, których napotykamy w czasie eksploracji połączonych ze sobą lokacji. Od czasu do czasu naszym wrogiem będą także potężni bossowie. Tych konkretnych wrogów pokonamy jedynie w wyczerpujących wieloetapowych pojedynkach. Główny bohater dysponuje szeregiem specjalnych ataków oraz umiejętności. Druga część gry wprowadza nowe ruchy używane w walce, takie jak uniki. Warto dodać, że poza Kenshiro, w trakcie zabawy odblokowujemy dostęp do innych postaci, dzięki którym przetestujemy odmienne techniki walki.

Oprawa graficzna, oparta na silniku przygotowanym z myślą o najnowszych odsłonach cyklu Dynasty Warriors nie uległa specjalnym zmianom. Trójwymiarowy świat gry przedstawiony jest w brunatno-burej kolorystyce. Gra jest nadal wyjątkowo brutalna, co widoczne jest zarówno w animacjach postaci, krwawych efektach ich ataków jak i w wielu przerywnikach filmowych. Cechy te powinny zadowolić fanów, ponieważ są wierne wizji przyszłości przedstawionej w komiksowo-serialowym materiale źródłowym.
BESTSELLERY

Rise Of The Tomb Raider 20 Year Celebration / ps4 / playstation 4 /

Rise of the Tomb Raider: 20. Rocznica Serii (Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration), to specjalne wydanie gry Rise of th...

135.00 99.00 zł
Kup teraz!